2020-12-29

Dėl auditorių ir audito įmonių registracijos Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės viešosios audito priežiūros institucija (angl. Financial Reporting Council, FRC) savo interneto svetainėje atkreipia dėmesį, kad 2020 m. gruodžio 31 d. pasibaigus pereinamajam laikotarpiui visi Europos ekonominės erdvės valstybėse (įskaitant ir Lietuvos Respubliką) registruoti auditoriai ir audito įmonės Jungtinėje Karalystėje pripažįstami trečiųjų šalių auditoriais ir audito įmonėmis, kuriems privaloma trečiųjų šalių auditorių ir audito įmonių registracija Jungtinėje Karalystėje tuo atveju, jei jie atlieka bendrovių, kurių vertybiniais popieriais leidžiama prekiauti Jungtinės Karalystės reguliuojamoje rinkoje, finansinių ataskaitų auditą.

FRC kaip Jungtinės Karalystės kompetentinga institucija yra atsakinga už trečiųjų šalių auditorių ir audito įmonių registraciją ir susijusias administracines procedūras. Registracijai aktuali informacija prieinama FRC interneto svetainėje adresu www.frc.org.uk (Auditors/ Professional Oversight/ Third Country Auditors/ How to Register).“.

Atnaujinta: 2020.12.29

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum