Darbuotojai ir kontaktai

Asmenis aptarnauja administratorės Rita Šliužaitė ir Miglė Sinkevičiūtė tel.: (8 5) 212 5464, (8 5) 263 9291,
faks. (8 5) 262 0782, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt

 

Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefono Nr. Pareigybės aprašymas

1.

Audrius Linartas

Direktorius

Audrius.Linartas@avnt.lt

(8 5) 262 0198

Atsisiųsti

2.

Remigijus Rekerta

Direktoriaus pavaduotojas

Remigijus.Rekerta@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 

Audito kokybės patikrinimų skyrius

3.

Loreta Graužinienė

Vyriausioji specialistė

Loreta.Grauziniene@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
4.

Julius Žemaitis

Vyriausiasis specialistas

Julius.Zemaitis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
 

5.

Gerda Žemaitė

Vyriausioji specialistė

Gerda.Zemaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

6.

Gerda Janukėnaitė

Vyresnioji specialistė

Gerda.Janukenaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 

Licencijavimo skyrius

7.

Jurgita Petlickaitė

Skyriaus vedėja

Jurgita.Petlickaite@avnt.lt

(8 5) 249 9321

Atsisiųsti

8.

Laura Aleknaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Aleknaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
9.

Birutė Ašmonienė

Vyriausioji specialistė

Birute.Asmoniene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
10.

Ramunė Grudzinskienė

Vyriausioji specialistė

Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

11.

Gintautas Juknevičius

Vyriausiasis specialistas

Gintautas.Juknevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

12.

Violeta Mažylienė

Vyriausioji specialistė

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 

Metodologijos ir analizės skyrius

13.

Airi Aleliūnaitė

Skyriaus vedėja

Airi.Aleliunaite@avnt.lt

(8 5) 205 2079

Atsisiųsti

14.

Steponas Deveikis

Vyriausiasis specialistas

Steponas.Deveikis@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

15.

Virginija Jūrienė

Vyriausioji specialistė

Virginija.Juriene@avnt.lt  

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

16.

Aistė Kisielienė

Vyriausioji specialistė

Aiste.Kisieliene@avnt.lt

(8 5) 249 9341


Atsisiųsti
17.

Ieva Spiečienė

Vyriausioji specialistė

Ieva.Spieciene@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti
18.

Rūta Vaičaitytė

Vyriausioji specialistė

Ruta.Vaicaityte@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

19.

Ieva Vaiškūnienė

Vyriausioji specialistė

Ieva.Vaiskuniene@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti

 

Nemokumo administravimo patikrinimų skyrius

20.

Rytis Leskauskas

Skyriaus vedėjas

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9335

Atsisiųsti

21.

Agnieška Balsevič

Vyriausioji specialistė

Agnieska.Balsevic@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
22.

Asta Gaižutė

Vyriausioji specialistė

Asta.Gaizute@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
23.

Vilma Kazlauskienė

Vyriausioji specialistė

Vilma.Kazlauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
24.

Mindaugas Noreika

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Noreika@avnt.lt

 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 

Teisės skyrius

25.

Jovaldas Černiauskas

Skyriaus vedėjas

Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

26.

Laura Bagdonaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Bagdonaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
27.

Lukas Burinskas

Vyriausiasis specialistas

Lukas.Burinskas@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
28.

Giedrius Galentas

Vyriausiasis specialistas

Giedrius.Galentas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

29.

Paulius Jankauskas

Vyriausiasis specialistas

Paulius.Jankauskas@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti

 

Veiklos organizavimo skyrius

30.

Svajonė Alunderienė

Skyriaus vedėja

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

(8 5) 249 9330

Atsisiųsti

31. Ingrida Leskauskienė

Vyriausioji specialistė

Ingrida.Leskauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

32.

Miglė Sinkevičiūtė

Vyriausioji specialistė

Migle.Sinkeviciute@avnt.lt  

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

33.

Rita Šliužaitė

Vyriausioji specialistė

Rita.Sliuzaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

34.

Ona Toliautienė

Vyriausioji specialistė

Ona.Toliautiene@avnt.lt 

(8 5) 249 9322

Atsisiųsti

35.

Jonas Liupkevičius

Vyresnysis specialistas

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

36. Kęstutis Mecelica Vyresnysis specialistas Kestutis.Mecelica@avnt.lt (8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 

Vertinimo kokybės patikrinimų skyrius

37. Gintarė Sabonienė Skyriaus vedėja Gintare.Saboniene@avnt.lt (8 5) 249 9324 Atsisiųsti
38.

Raimonda Ališauskaitė

Vyriausioji
specialistė

Raimonda.Alisauskaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

39.

Žygimantas Bendikas

Vyriausiasis specialistas

Zygimantas.Bendikas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
40.

Vida Jakiūnaitė

Vyriausioji

specialistė

Vida.Jakiunaite@avnt.lt


(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
41.

Tomas Jokšas

Vyriausiasis specialistas Tomas.Joksas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
42.

Rimantas Liaugminas

Vyriausiasis specialistas

Rimantas.Liaugminas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
43.

Ugnė Tumonytė

Vyriausioji

specialistė

Ugne.Tumonyte@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 

Apskaitos klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 205 2079 ir (8 5) 249 9341.


Dėl ĮRBIS veiklos sutrikimų prašome kreiptis į ĮRBIS administratorių Romualdą Smelevičių, tel. 8 706 64626,

el. p. Romualdas.Smelevicius@ukmin.lt.

 

Veiklos organizavimo skyrius

Atnaujinta: 2017.09.11

Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, faks. (8 5) 262 0782, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Iki reorganizavimo veikusių įstaigų svetainės:  www.aat.lt     www.atvi.lt

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum