Darbuotojai ir kontaktai

Asmenis aptarnauja administratorės Rita Šliužaitė ir Alina Mačulskaja tel.: (8 5) 212 5464, (8 5) 263 9291, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt

 

Nr. Vardas Pavardė Pareigos Elektroninis paštas Telefono Nr. Pareigybės aprašymas
1. Audrius Linartas Direktorius

Audrius.Linartas@avnt.lt

(8 5) 262 0198

Atsisiųsti

Analizės skyrius
2.

Asta Gaižutė

Vyriausioji specialistė

Asta.Gaizute@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

3.

Virginija Jūrienė

Vyriausioji specialistė

Virginija.Juriene@avnt.lt 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

4.

Aleksandr Kerul

Vyriausiasis specialistas

Aleksandr.Kerul@avnt.lt

(8 5) 212 5464 

Atsisiųsti

5.

 Ona Toliautienė

Vyriausioji specialistė

Ona.Toliautiene@avnt.lt

 (8 5) 249 9322

Atsisiųsti

Apskaitos ir metodologijos skyrius
6.

Airi Aleliūnaitė

Skyriaus vedėja

Airi.Aleliunaite@avnt.lt

(8 5) 205 2079

Atsisiųsti

7.

Steponas Deveikis

Vyriausiasis specialistas

Steponas.Deveikis@avnt.lt

(8 5) 263 9291  

Atsisiųsti

8.

Marius Dilnikas

Vyriausiasis specialistas

Marius.Dilnikas@avnt.lt 

 (8 5) 212 5464

Atsisiųsti

9.

Aistė Kisielienė

Vyriausioji specialistė

Aiste.Kisieliene@avnt.lt

(8 5) 249 9341

Atsisiųsti

10.

Rūta Vaičaitytė

Vyriausioji specialistė

Ruta.Vaicaityte@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Audito kokybės patikrinimų skyrius

11.

Loreta Graužinienė

Vyriausioji specialistė

Loreta.Grauziniene@avnt.lt (8 5) 205 3079
Atsisiųsti
12.

Mindaugas Grudzinskas

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Grudzinskas@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
13.

Gerda Janukėnaitė

Vyriausioji specialistė

Gerda.Janukenaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
14.

Alicija Ščerbaitė

Vyriausioji specialistė

Alicija.Scerbaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
15.

Gerda Žemaitė

Vyriausioji specialistė 

Gerda.Zemaite@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
16.

Julius Žemaitis

Vyriausiasis specialistas

Julius.Zemaitis@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Licencijavimo skyrius

17.

Jurgita Petlickaitė

Skyriaus vedėja

Jurgita.Petlickaite@avnt.lt

(8 5) 249 9321

Atsisiųsti

18.

Birutė Ašmonienė

Vyriausioji specialistė

Birute.Asmoniene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
19.

Ramunė Grudzinskienė

Vyriausioji specialistė

Ramune.Grudzinskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

20.

Gintautas Juknevičius

Vyriausiasis specialistas

Gintautas.Juknevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

21.

Violeta Mažylienė

Vyriausioji specialistė

Violeta.Mazyliene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Nemokumo administravimo patikrinimų skyrius

22.

Rytis Leskauskas

Skyriaus vedėjas

Rytis.Leskauskas@avnt.lt

(8 5) 249 9335

Atsisiųsti

23.

Laura Aleknaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Aleknaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
24.

Agnieška Balsevič

Vyriausioji specialistė

Agnieska.Balsevic@avnt.lt

(8 5) 212 5464  Atsisiųsti
25. Asta Jaugelavičienė Vyriausioji specialistė

Asta.Jaugelaviciene@avnt.lt

(8 5) 212 5464  Atsisiųsti
26.

Petras Vytautas Karsokas

Vyriausiasis specialistas

Petras.Karsokas@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
27.

Vilma Kazlauskienė

Vyriausioji specialistė

Vilma.Kazlauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti
28.

Mindaugas Noreika

Vyriausiasis specialistas

Mindaugas.Noreika@avnt.lt

 

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

 Teisės skyrius

29.

Jovaldas Černiauskas

Skyriaus vedėjas

Jovaldas.Cerniauskas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

30.

Laura Bagdonaitė

Vyriausioji specialistė

Laura.Bagdonaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464 Atsisiųsti
31.

Giedrius Galentas

Vyriausiasis specialistas

Giedrius.Galentas@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti

32.

Monika Sinickaitė

Vyriausioji specialistė Monika.Sinickaite@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti

 Veiklos organizavimo skyrius

33.

Svajonė Alunderienė

Skyriaus vedėja

Svajone.Alunderiene@avnt.lt

(8 5) 249 9330

Atsisiųsti

34. Ingrida Leskauskienė

Vyriausioji specialistė

Ingrida.Leskauskiene@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

35. Alina Mačulskaja Vyriausioji specialistė Alina.Maculskaja@avnt.lt (8 5) 263 9291 

Atsisiųsti

36.

Tomas Murnikas

Vyriausiasis specialistas

Tomas.Murnikas@avnt.lt (8 5) 212 5464 Atsisiųsti
37.

Rita Šliužaitė

Vyriausioji specialistė

Rita.Sliuzaite@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

38.

Jonas Liupkevičius

Vyresnysis specialistas

Jonas.Liupkevicius@avnt.lt

(8 5) 212 5464

Atsisiųsti

39. Kęstutis Mecelica Vyresnysis specialistas Kestutis.Mecelica@avnt.lt (8 5) 263 9291

Atsisiųsti

 Vertinimo kokybės patikrinimų skyrius

40.

Žygimantas Bendikas

Skyriaus vedėjas

Zygimantas.Bendikas@avnt.lt

(8 5) 249 9324

Atsisiųsti
41.

Vida Jakiūnaitė

Vyriausioji

specialistė

Vida.Jakiunaite@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
42.

Arvydas Juška

Vyriausiasis specialistas

Arvydas.Juska@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
43.

Ugnė Kivilšienė

Vyriausioji

specialistė

 Ugne.Kivilsiene@avnt.lt

(8 5) 263 9291

Atsisiųsti
44. Rimantas Liaugminas Vyriausiasis specialistas Rimantas.Liaugminas@avnt.lt (8 5) 263 9291 Atsisiųsti

 

Apskaitos klausimais prašome kreiptis tel. (8 5) 205 2079 ir (8 5) 249 9341.


Dėl ĮRBIS veiklos sutrikimų prašome kreiptis į ĮRBIS administratorių Romualdą Smelevičių, tel. 8 706 64626,

el. p. Romualdas.Smelevicius@ukmin.lt.

 

Veiklos organizavimo skyrius

Atnaujinta: 2018.09.19

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum