Vertinimas

 

Rekomendacijos

 

Dėl valstybinės žemės nuomos teisės

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija 2017-03-07 raštu Nr. 2D-798 (12.151E) „Dėl bankroto administratorių veiklos“ atkreipė dėmesį, kad valstybinės žemės nuomos teisė negali būti pirkimo-pardavimo rinkos sandorių objektu, ir pateikė išaiškinimą bankroto administratoriams šiuo klausimu. Ši informacija yra aktuali ir turto vertintojams (informacija paskelbta 2017-03-17).

 

Dėl transporto priemonių vertinimo specialiųjų taisyklių taikymo

Siekdama užtikrinti vienodą kelių transporto priemonių vertinimo tvarką ir ataskaitų kokybę tarnyba teikia rekomendaciją Dėl kelių transporto priemonių vertinimo specialiųjų taisyklių taikymo. Atkreipiame dėmesį, kad Tarnyba nėra įgaliota oficialiai aiškinti teisės aktų normas ir nuostatas, todėl Tarnyba šiuo klausimu pateikia tik nuomonę ir rekomendacijas. Į šią nuomonę rekomenduojama atsižvelgti rengiant transporto priemonių vertinimo ataskaitas.

 

Dėl ekspertinio vertinimo būdo taikymo

Siekdama užtikrinti vienodą ekspertinio vertinimo būdo taikymą ir atskleidimą turto ar verslo vertinimo ataskaitose Tarnyba teikia Nuomonę dėl ekspertinio vertinimo būdo taikymo. Atkreipiame dėmesį, kad Tarnyba šiuo klausimu pateikia tik nuomonę ir įžvalgas. Tarnyba nėra kompetentinga oficialiai aiškinti teisės aktų normas ir nuostatas, tačiau į šią nuomonę ir įžvalgas rekomenduojama atsižvelgti rengiant vertinimo ataskaitas po 2016-11-01.

Atnaujinta: 2017.03.17

Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, faks. (8 5) 262 0782, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Iki reorganizavimo veikusių įstaigų svetainės:  www.aat.lt     www.atvi.lt

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum