Informacija apie paraiškų nagrinėjimo eigą

 

 


Įrašę bankrutuojančios ar bankrutavusios įmonės, fizinio asmens,  kuriam iškelta bankroto byla, pavadinimą arba vardą ir pavardę (arba jų dalis), ir nuspaudę mygtuką Ieškoti, rasite informaciją apie paraiškos nagrinėjimo eigą, taip pat kitą su paraiška susijusią informaciją.

 Informacija bankrutuojančių ar bankrutavusių įmonių, FIZINIŲ ASMENŲ, KURIEMS IŠKELTA BANKROTO BYLA, darbuotojams

 

Kai bankrutuojanti ar bankrutavusi įmonė, fizinis asmuo, kuriam iškelta bankroto byla (toliau – darbdavys), neturi pakankamai nuosavų lėšų atsiskaityti su darbuotojais, kurių reikalavimai yra patvirtinti teismo nutartimi ar kreditorių susirinkimo nutarimu, darbdavio darbuotojams skiriamos teisės aktuose nustatyto dydžio išmokos iš Garantinio fondo lėšų pagal bankroto administratoriaus pateiktą paraišką.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Garantinio fondo įstatymo 6 straipsnio 3 dalimi, bankroto administratorius paraišką Garantinio fondo administratoriui pateikia per vieną mėnesį nuo teismo nutarties patvirtinti kreditorių reikalavimus įsiteisėjimo dienos ar kreditorių susirinkimo nutarimo patvirtinti kreditorių reikalavimus priėmimo dienos.

 

Atnaujinta: 2016.03.02

Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, faks. (8 5) 262 0782, el. p. info@avnt.lt, www.avnt.lt 

Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Iki reorganizavimo veikusių įstaigų svetainės:  www.aat.lt     www.atvi.lt

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. bankrotas@bankrotodep.lt    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum