Administratorių apklausos rezultatai

 

Įmonių veiklos analizės skyrius, 2011 m. lapkričio – gruodžio mėn. atliko bankroto ir restruktūrizavimo administratorių (toliau – administratoriai) apklausą. Užpildytas anketas pateikė 66 administratoriai, tačiau ne visi administratoriai atsakė į visus anketos klausimus. Kaip rodo administratorių apklausos rezultatai, Departamento darbą 2011 m. labai gerai įvertino 9, gerai – 51, patenkinamai – 5 , blogai – 1 administratorius. Kaip labiausiai tobulintiną Departamento veiklos sritį, dauguma administratorių nurodė – bendradarbiavimą su administratoriais ir metodinės pagalbos teikimą.

 

9 administratoriai apklausos anketoje pateikė ir savo komentarus, kodėl vienaip ar kitaip įvertino Departamento darbą, išsakė savo pastabas, pateikė vertingų pasiūlymų. Administratoriai teigiamai vertina Departamento teikiamų elektroninių paslaugų tobulinimą, sprendimą skelbti duomenis apie bankrutuojančių ir bankrutavusių įmonių turto pardavimą iš varžytynių tik Departamento interneto svetainėje, pagerėjusį Garantinio fondo administravimą ir kt. Detalią administratorių apklausos suvestinę pridedame.

Dėkojame visiems administratoriams, užpildžiusiems anketas, nurodžiusiems ne tik Departamento veiklos trūkumus, bet ir pateikusiems vertingų pasiūlymų Departamento veiklai tobulinti.

 

Apklausos rezultatai

 

 

Atnaujinta: 2016.02.26

© Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 304157094

Rinktinės g. 48A, 09318 Vilnius, tel. (8 5) 212 5464, el. p. [email protected], www.avnt.lt 

 

 

 

Vyksta interneto svetainės atnaujinimo darbai. Pastebėjus sutrikimus ar netikslumus, prašome apie juos pranešti el. p. [email protected]    
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir supratingum